Ułatwienia dostępu

Przejdź do treści

Gala Sportu 2024

Dzień 7 marca 2024 roku, można określić mianem święta sportu w naszym mieście .

Na hali Zespołu Szkół w Połańcu odbyło się uroczyste wręczenie nagród sportowych dla dzieci i młodzieży z Miasta i Gminy Połaniec.

Uroczystość zgromadziła przedstawicieli aż 8 dyscyplin będących podopiecznymi klubów działających na terenie gminy.

Przybycie licznych gości, w tym przedstawicieli władz lokalnych, dyrektorów jednostek oraz reprezentanta Enea Elektrowni Połaniec dodatkowo podkreśliło wagę wydarzenia oraz zaangażowanie społeczności w rozwój sportu w naszym Mieście.

To wspaniałe, że Miasto i Gmina Połaniec celebrowały osiągnięcia sportowe w tak uroczysty sposób, doceniając wysiłek i zaangażowanie sportowców oraz ich trenerów.

Takie wydarzenia nie tylko podkreślają wartość sportu w społeczności, ale również motywują młodych sportowców do dalszych wysiłków i osiągania wyższych celów. Trenerzy, którzy z pasją opowiadali o osiągnięciach swoich podopiecznych, stanowią inspirację dla wszystkich zaangażowanych w rozwój sportu i wychowanie młodych talentów.

Przyznanie 330 nagród w tak różnorodnych dyscyplinach jak piłka nożna, siatkówka , tenis stołowy, karate, lekkoatletyka, zapasy oraz badminton, świadczy o bogactwie sportowych talentów w Połańcu oraz o zróżnicowaniu zainteresowań i pasji wśród mieszkańców.

Ta uroczystość podsumowania roku 2023 w sporcie była niezapomnianym wydarzeniem, które dodatkowo umocniło znaczenie sportu w społeczności Połańca oraz motywację do dalszego rozwoju sportowego w naszej gminie. ☺️⚽️🏀🏓🏸🎖

Artykuł: Aleksandra Mikuśkiewicz

Zdjęcia: Iwona Stachura