Ułatwienia dostępu

Przejdź do treści

Młodzi zawodnicy z Aktywnego Juniora na emocjonującym meczu energetyków

Piłkarze z „Enea Cup – Aktywny Junior” w minioną sobotę asystowali seniorom podczas meczu o Puchar Prezesa Enei Elektrowni Połaniec. Nasi zawodnicy nie tylko wyprowadzali na murawę drużyny połanieckich energetyków, ale również wiernie kibicowali wszystkim drużynom. Zmagania piłkarskie, których finał miał miejsce podczas Dnia Energetyka, dostarczyły niezapomnianych wrażeń
i wzbudziły ogromne emocje wśród uczestników.

W trakcie Dnia Energetyka 26 sierpnia cztery drużyny pracowników Elektrowni Połaniec stawiły sobie czoła na boisku. Wejście zawodników na murawę było spektakularne, a to wszystko dzięki asyście młodych piłkarzy, którzy w pięknych strojach i barwach Czarnych Połaniec, wyprowadzili wszystkie drużyny na boisko.

Od pierwszego gwizdka sędziego atmosfera była napięta, a duch współzawodnictwa można było wyczuć w powietrzu. Drużyny zaprezentowały nie tylko umiejętności piłkarskie, ale także niezwykłą dawkę zaangażowania i ducha walki.

Sportowe emocje zostały dodatkowo wzmocnione dzięki zaangażowaniu młodych adeptów piłki nożnej z Czarnych Połaniec. Ci młodzi pasjonaci piłki nie tylko wzbogacili atmosferę wydarzenia, ale także okazali wsparcie dla uczestniczących drużyn poprzez pełnienie ważnych ról w trakcie zmagania się na boisku.  Wspierając uczestniczące drużyny, wyprowadzali piłkarzy na murawę, przekazywali piłki oraz dostarczali wsparcia moralnego swoimi kibicowskimi okrzykami.

Niezwykłe jest, że młodzi adepci piłki nożnej nie tylko wspierali zmagające się drużyny, ale także sami stanowią obiecującą przyszłość piłki nożnej. Enea Połaniec wspiera bowiem rozwój młodych piłkarzy w ramach projektu  Enea Cup – Aktywny Junior. Ich obecność była inspirującym widokiem dla wszystkich uczestników, podkreślającym wartość zaangażowania i miłości do sportu.

Turniej ten był dobrym przykładem na to jak piłka może łączyć pokolenia. Nasi młodzi piłkarze nie tylko kibicowali i okazywali wsparcie, ale mieli także okazję podejrzeć grę starszych zawodników. Dla niektórych dzieci było to o tyle wyjątkowe wydarzenie, że w drużynach seniorów grali także ich najbliżsi – ojcowie, dziadkowie czy wujkowie. Myślę, że ten mecz pozostanie na długo w pamięci naszych dzieci – powiedział Grzegorz Sobut, dyrektor OSiR Połaniec.

W decydującym starciu, na boisku spotkały się umiejętności, wola walki i pasja do piłki nożnej. Finałowe zmagania dostarczyły publiczności ogromnej dawki emocji i radości z grania w zespole. Pierwsze miejsce wywalczyła niebieska drużyna Enea Połaniec. Na kolejnych miejscach znaleźli się odpowiednio zawodnicy drużyn:  Enea Bioenergia Odpopielanie I, Enea Pion TR oraz EREA.

Koniec turnieju przyniósł zarówno wzruszenie zwycięzców, jak i szacunek dla wszystkich uczestników, którzy wzięli udział w tej wyjątkowej imprezie.