Ułatwienia dostępu

Przejdź do treści

Ferie na sportowo z Eneą 2023.

Ferie zimowe to dni, na które dzieci czekają z utęsknieniem.

Dla dzieci i młodzieży z Miasta i Gminy Połaniec, które czas ferii spędzały w domu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Połańcu, Miasto Połaniec, w partnerstwie z ENEĄ Elektrownią Połaniec S.A. przygotowało fantastyczną ofertę na spędzanie wolnego czasu. Dzięki współpracy zapewniliśmy szereg atrakcji dla uczestników.

W 1 oraz 2 tygodniu ferii tj.[30.01.2023- 03.02.2023 oraz 06.02.2023-10.02.2023] połączone zostały zajęcia z podstaw nauki

i doskonalenia pływania, rekreacyjne oraz gry i zabawy w wodzie wraz z posiłkami. Zajęcia prowadzone były pod czujnym okiem trenerów oraz ratowników, którzy dbali, aby każdy uczestnik biorący udział w zajęciach czuł się bezpiecznie.

Kolejnym punktem ferii były bezpłatne wejścia dla dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Połaniec w dniach poniedziałek, wtorek i środa w godzinach 13:00-15:00, gdzie Pływalnia „Delfin” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników.

Wielką atrakcję stanowił również wodny tor przeszkód, który był zainstalowany na niecce sportowej Pływalni „Delfin”

w dniach 31.01.2023 – 09.02-2023. Zabawa na torze przeszkód to świetna okazja do ćwiczenia koordynacji i równowagi.

Oprócz ciekawych zajęć, dzieci miały szansę na rozwinięcie swoich zainteresowań oraz zawarcie nowych znajomości.

Dzięki energii i zaangażowaniu ENEA Elektrownia Połaniec S.A. mogliśmy przygotować bardzo atrakcyjną ofertę dla najmłodszych mieszkańców Miasta i Gminy Połaniec.

Dziękujemy.