Kontakt. 15 865 11 30, osir@poczta.polaniec.eu

Aktualności

 

Serdecznie zapraszamy !!!
W dniu 26.05.2019 działamy już normalnie 🙂

 

W dniach od 03.06.2019 do 05.06.2019 zajęcia z Panem Kacprem są odwołane.

 

 

Przedszkolaki na basenie

Basen to wspaniałe miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Często odwiedzają nas najmłodsi – przedszkolaki, które poprzez zabawę uczą się pływać.

W ostatnim czasie swoją obecnością zaszczyciły nas przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Filia nr 1 w Połańcu – Leśne Ludki.  Dzieciaki wręcz tryskały energią,
były pełne entuzjazmu, uśmiechnięte a przy tym ciekawe, gdyż bardzo chciały dowiedzieć się na czym polega praca ratownika wodnego, jakie są jego zadania
i obowiązki.  Usłyszały wiele cennych rad na temat bezpiecznej kąpieli i zabawy w wodzie, i zrozumiały to, że praca ratownika jest bardzo ważna, gdyż czuwa on nad naszym bezpieczeństwem i nierzadko ratuje nam życie. Na zakończenie pobytu na basenie, Leśne Ludki wręczyły naszej pani ratownik wiosenny plakat, który wcześniej wykonały własnoręcznie.

Regularnie przyjeżdża do nas również grupa przedszkolaków z Prywatnego Przedszkola w Mielcu „Szczęśliwe Dziecko”. Wspaniałe dzieciaki, niesamowicie samodzielne i odważne. Pod czujnym okiem swoich opiekunów  uczą się pływać , poznają zasady bezpiecznej kąpieli, jak unikać ewentualnych zagrożeń podczas pobytu w wodzie, ale najważniejsze jest to, że po prostu świetnie się bawią. Zawsze bardzo nam miło gościć takie uśmiechnięte buźki. Dziękujemy za mile spędzony czas i zapraszamy ponownie.

 

Oferta pracy

Pływalnie „Delfin” w Połańcu, to nowoczesne, wielofunkcyjne centrum sportowo-rekreacyjne spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Obecnie poszukujmy Kandydatów na stanowisko:

Ratownik wodny

Dołączając do naszego zespołu zyskujesz możliwość stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub  jako pracę dodatkową na umowę zlecenie.

Do Twoich zadań należeć będzie:

– nadzór i dbanie o bezpieczeństwo Klientów korzystających z basenów,

– udział w akcjach ratowniczych,

– dbanie o wizerunek swojego miejsca pracy.

 

Oczekujemy od Ciebie:

– dyspozycyjności,

– gotowości do pracy na cały etat w systemie dwuzmianowym, w tym w dni weekendowe,

– komunikatywności, entuzjastycznego nastawienie do pracy.

 

Wymagane od Ciebie będzie posiadanie:

– ważnych uprawnień ratowniczych,

– zaświadczenia o ukończeniu kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Prosimy o dostarczenie swojego CV do sekretariatu w budynku Pływalni „Delfin” w Połańcu, ul. Witosa 1 oraz dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Połańcu, zgodnie z postanowieniami. Oświadczam, że zapoznałem/am się z Zasadami Przetwarzania Danych z dnia 25 maja 2018 r. dostępnymi na stronie internetowej osir.polaniec.eu i akceptuję ich postanowienia. Pozostaję świadomy/a, że mogę w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym powyżej celu.